MIN t supportem Angel Haze

21 stycznia 2016
ok. 2 minut czytania

Mówi się, że MIN t jest jednym z najciekawszych zjawisk, jakie miały miejsce w ostatnim czasie na polskiej scenie elektronicznej. W ciągu zaledwie roku zdążyła zagrać na scenach festiwali Open’er, Soundrive i Spring Break, supportować islandzkie Gus Gus podczas polskich koncertów i Xxanaxx na trasie „Last Triangle Tour”. W swoim brzmieniu zgrabnie lawiruje między pulsującym minimalem, tanecznym house’em, a rozmarzonym ambientem. Wisienką na torcie jest pełen charakteru głos, który spaja mozaikę muzycznych fascynacji.

Angel Haze nie daje się łatwo zaszufladkować i wymyka się wszelkim próbom jednoznacznego określenia jej muzyki czy stylu życia. Po ciężkim dzieciństwie w sekcie religijnej, kiedy nie mogła nawet słuchać muzyki, jako zbuntowana nastolatka wkroczyła w świat nowojorskiego hip-hopu i narobiła sporo zamieszania. Debiutowała w 2011 roku, gdy wydała własnym sumptem mikstejp „King”, a już rok później stacja BBC ogłosiła ją mianem wielkiej nadziei sceny hiphopowej. Zachwyt wzbudziła jej wersja „Cleaning Up My Closet” Eminema. Korzystając z zainteresowania mediów i dobrego przyjęcia publiczności, Haze postanowiła jak najszybciej wydać debiutancką płytę – niestety wytwórnia, z którą wtedy pracowała opóźniała premierę. Niepokorna raperka samodzielnie udostępniła więc wszystkie nowe kawałki fanom a dzięki całemu zamieszaniu album „Dirty Gold” zwrócił uwagę mediów i publiczności na całym świecie.

W 2015 roku premierę miała zestaw „Back To The Woods”. To właśnie w ramach promocji materiału Angel Haze przyjedzie do Polski.

Wejściówki na koncert w Proximie dostępne są już we wszystkich punktach sprzedaży. Znajdziecie je na Go-ahead.pl, Biletomat.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.