Minionki w zabawnym klipie Pharrella

11 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

W klipie razem z ubranym w żółtą bluzę muzykiem pojawiają się zabawne Minionki. Filmik częściowo stylizowany jest na pikselową grę komputerową z taneczną bitwą w finale, a można go obejrzeć tutaj.

Przygoda producenta i wokalisty z Minionkami nie jest czymś nowym. To właśnie do filmu „Minionki rozrabiają” („Despicable Me 2”) nagrał swój nominowany do Oscara megaprzebój „Happy”.

Obraz „Gru, Dru i Minionki” przybliża dalsze przygody Gru (Steve Carell), Lucy (Kristen Wiig), Margo (Miranda Cosgrove), Edith (Dana Gaier), Agnes (Nev Scharrel) oraz oczywiście Minionków. Tym razem muszą zmierzyć się z superzłoczyńcą, Balthazarem Brattem (Trey Parker). Ponadto na horyzoncie niespodziewanie pojawia się bliźniak Gru – bogaty Dru (Steve Carell), który próbuje przeciągnąć Gru na ciemną stronę mocy.

Za kamerą stanęli Pierre Coffin i Kyle Balda. Scenariusz napisali Cinco Paul i Ken Daurio. Premiera została wyznaczona na 30 czerwca 2017 roku.

Dyskografię Pharrella Williamsa wokalisty i producenta zamyka longplay „Girl” z marca 2014 roku. Ostatnio pracował przy soundtracku do filmu „Ukryta działania” („Hidden Figures”) z Janelle Monáe, Tarają P. Henson i Octavią Spencer w rolach głównych.