Miuosh z nowym singlem i szczegółami trasy

19 maja 2021
ok. 1 minuta czytania

Jak mówi Miuosh, liczba miast, w których się pojawi to jedynie wersja demo, okrojona wersja konceptu, który planował już kilka lat temu, myśląc o roku 2021. Mimo to na scenie nie zabraknie tego, do czego razem ze swoim zespołem zdążył nas przyzwyczaić przez ostatnie lata – emocje, energia, jakość i… muzyczne niespodzianki. Miuosh i FDG. Orkiestra pojawią się m.in. w: Warszawie, Katowicach, Lublinie, Olsztynie, Szczecinie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

– Jubileusz każdy ma co rok, ale te okrągłe zdarzają się raz na jakiś czas… 5 lat temu mieliśmy okazję celebrować XV-lecie na scenie wyjątkowym, wielkim koncertem – mówi Miuosh. – Nie sądziłem, że XX-lecie nastanie w takich okolicznościach, ale pomimo całej sytuacji nie wyobrażam sobie nie uczcić tego w jakiś wyjątkowy sposób, dostosowując się do tej nowej rzeczywistości. Nie ważne, czy jesteście ze mną rok, dwa czy cały ten czas – dziękuję za każdą chwilę spędzoną razem. Mamy dla Was coś specjalnego! Trasa koncertowa MIUOSHXX rusza 26/06.

Obchody okrągłego jubileuszu Miuosh rozpoczyna od podzielenia się swoim najnowszym singlem \”XX\”, który można sprawdzić poniżej.

Oto harmonogram trasy:
26 czerwca – Szczecin
10 lipca – Warszawa
11 lipca – Poznań
16 lipca – Katowice
17 lipca – Kraków
7 sierpnia – Lublin
8 sierpnia – Gdańsk
13 sierpnia – Olsztyn