Młody gwiazdor sceny elektronicznej z Noah Cyrus

30 października 2017
ok. 2 minut czytania

Kawałek nosi tytuł „All Falls Down”. Poza młodszą siostrą Miley, w numerze udziela się również brytyjski DJ Digital Farm Animals.

– Utwór opowiada o tym jak ważne jest być przy kimś w momencie, kiedy wszystko się wali – wyjaśnia Digital Farm Animals. – Cieszymy się, że mogliśmy z Noah wziąć udział w tej kooperacji nie tylko z niesamowitym artystą, ale i naszym dobrym kumplem Alanem.

Jak to wszytymi brzmi, można przekonać się poniżej.

Od czasu ukazania się w grudniu 2015 roku singla „Faded”, Alan Walker nie schodzi ze szczytów list przebojów za sprawą kolejnych hitów – „Sing Me To Sleep”, „Alone” i ostatnio „Tired” z udziałem Gavina Jamesa. W międzyczasie ukazały się także utwory instrumentalne – „The Spectre”, „Routine” i „Ignite”. Do dzisiaj utwory Walkera odtwarzano ponad 4 miliardy razy a klip do „Faded” dołączył do ekskluzywnego grona teledysków odtwarzanych na YouTube ponad miliard razy. Alan znany jest też z remiksów – najsłynniejsze to te zrobione dla Sia, Coldplaya, Charli XCX i Bruno Marsa.

Jego wyprzedana trasa koncertowa po Europie i obu Amerykach zakończy się 11 grudnia występem na gali przyznania Nagród Nobla w Norwegii.

Noah Cyrus to najmłodsza córka Billy’ego Raya Cyrusa. Artystka wypuściła single „Again” i „Make Me (Cry)”, który w serwisach streamingowych odsłuchano ponad 250 milionów razy. Choć „Make Me (Cry)” był oficjalnym debiutem Noah, w 2009 roku nagrała „Ponyo Theme Song” z Frankiem Jonasem, bratem Kevina, Joe i Nicka, czyli Jonas Brothers. Dziewczyna miała też kilka ról aktorskich, w tym u boku siostry Miley w serialu „Hannah Montana”.