Morbid Angel gra „Convenant” trzy razy

10 czerwca 2014
ok. 1 minuta czytania

Morbid Angel z klasycznym materiałem zagrają 20 listopada w Gdańsku w klubie B90, dzień później w Progresji w Warszawie oraz 23 listopada w katowickim Mega Clubie.

„Covenant” to znacząca płyta w historii zespołu, jak i gatunku. Jeden ze znaków firmowych Morbidów. Po dwóch wcześniejszych arcydziełach, kapela z Florydy stworzyła kolejne, choć po odejściu Richarda Brunellego nie wszyscy wierzyli w jej świetlaną przyszłość i jakość jej muzyki. Do współprodukcji zaangażowano Fleminga Rasmussena, opromienionego sławą po współpracy z Metallicą. „Covenant” okazał się komercyjnym sukcesem oraz pierwszym wydawnictwem deathmetalowym, które wydała w USA wytwórnia wchodząca w skład koncernu Warner Music Group. O komercjalizacji i pójściu w stronę mainstreamu oczywiście nie było mowy. David Vincent i Trey Azagthoth stworzyli dzieło o niesamowitym klimacie, okultystyczno-satanistyczne tekstowo, spójne muzycznie. Z dwoma najwspanialszej próby deathmetalowymi klejnotami, czyli „Rapture” i „God Of Emptiness”.

20 listopada 2014
Gdańsk, B90
Ceny biletów 60 zł, 70 zł
Bilety dostępne w: www.tickets.soundrive.pl, Cafe Absyntkie, Stacja de Luxe w Gdańsku, SPATiF w Sopocie i Śródmieście w Gdyni

21 listopada 2014
Warszawa, Progresja,

23 listopada 2014
Katowice, MegaClub,
Ceny biletów 75 zł, 85 zł
Bilety kolekcjonerskie będą dostępne od wtorku, 10 czerwca na www.knockoutprod.net

Bilety systemowe dostępne będą od lipca w bileteriach sieci Ticketpro, Eventim, Ebilet oraz Biletin.