Motörhead za 3 tygodnie na Hunter Feście

30 czerwca 2009
ok. 1 minuta czytania

– Hunter Fest 2009 to 3 dni rockowego święta, które odbędzie się na Lotnisku w Szymanch koło Szczytna w dniach 23-25 lipca – czytamy w komunikacie organizatora. – Na dwóch dużych scenach wystąpi 30 artystów. A wśród nich wspomniany już Motörhead, Machine Head, Vader, Acid Drinkers, Flapjack, Lipali, Orbita Wiru, Votum oraz gospodarz imprezy Hunter. Każdego dnia wystąpi po 6 młodych zespołów wybranych z nadesłanych zgłoszeń. Oprócz 2 grających na przemian scen będzie można pobawić się w namiocie DJ oraz poszaleć w Extreme Zone.

Karnety w promocyjnej cenie 200 złotych dostępne są jeszcze tylko dziś. Od jutra (1 lipca) cena 3-dniowej wejściówki wzrośnie do 240 złotych. Każdy, kto chce obniżyć cenę karnetu, może to uczynić, zakupując najnowsza płytę Huntera „HellWood”. W środku znajduje się kupon rabatowy. Karnety i bilety do nabycia w Ticketpro.pl oraz w Rockmetalshop.pl

Dla uczestników będzie dostępne bezpłatne pole namiotowe oraz płatny parking dla samochodów i motocykli. Niezmotoryzowani uczestnicy imprezy będą mogli dojechać ze stacji PKP/PKS w Szczytnie specjalnymi autobusami.