Musicie kochać Lanę Del Rey

5 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

„You Must Love Me” w wersji Lany Del Rey trafi na album „Unmasked: The Platinum Collection”, który zostanie wydany z okazji 70. urodzin Andrew Lloyda Webbera. Piosenka, której można posłuchać poniżej pochodzi z filmu i musicalu „Evita”.

– Andrew Lloyd Webber jest jedną z moich największych inspiracji – mówi Lana Del Rey. – Nagranie tego utworu to było spełnienie marzeń. Tę piosenkę uwielbiam szczególnie, ze względu na jej unikatową melodię.

Album „Unmasked: The Platinum Collection” ukaże się 16 marca. Na płycie usłyszymy także Toma Jonesa, Boyzone czy Nicole Scherzinger.

Lana Del Rey zasłynęła singlami „Video Games” i „Born to Die”, które promowały album „Born To Die”. Słuchaczy zachwycił nieco staromodny styl artystki i jej ciepły, głęboki głos. Inne jej przeboje to „Summertime Sadness”, „National Anthem” i „Dark Paradise”. Najnowsza płyta artystki, „Lust for Life”, miała premierę 21 lipca 2017 roku.

Andrew Lloyd Webber jest laureatem Oscara za muzykę do filmu „Evita”. Twórca zasłynął spektaklami „Jesus Christ Superstar”, „Koty” czy „Upiór w operze”.