Muzyk Take That w „Gwiezdnych wojnach”

28 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

– Nie jestem szturmowcem, ale się tam pojawiam – przekonuje Anglik. – Choć teraz kiedy się wygadałem, pewnie mnie wytną. Ludzie od „Gwiezdnych ludzi” mają surowe zasady w kwestii ujawniania informacji.

W kontynuacji produkcji „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy” do swych ról wrócili Carrie Fisher, Mark Hamill, Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Ponadto udział potwierdzili Benicio Del Toro, Laura Dern i Kelly Marie. Dzieło opisywane jest jako kolejny rozdział sagi Skywalker, co wskazuje, iż tytułowym ostatnim Jedi jest Luke Skywalker.

Rian Johnson odpowiada za reżyserię jak i scenariusz. Kathleen Kennedy i Ram Bergman są producentami.

Carrie Fisher, która zmarła pod koniec 2016 roku, zdążyła nakręcić wszystkie swoje sceny.

Polska premiera „Star Wars: The Last Jedi” zaplanowana jest na 14 grudnia 2017 roku.

Zespół Take That 24 marca wydał nową płytę, „Wonderland”, promowaną singlem „Giants”.

Take That zaczynali jako kwintet. Grupa zawiesiła działalność w 1996 roku, niedługo po tym jak szeregi opuścił Robbie Williams. Zespół, jako kwartet, reaktywował się w 2005 roku. Williams wrócił do kolegów w 2010 roku na dwa lata. W 2014 roku z grupą rozstał się Jason Orange.

Wśród największych hitów Take That znajdują się „Why Can’t I Wake Up with You”, „Pray”, „Babe”, „Relight My Fire” (featuring Lulu), „Sure”, „Patience”, „Shine”, „How Deep Is Your Love” czy „Back for Good”.