Muzyk The Psychedelic Furs śpiewa dla Davida Finchera

25 kwietnia 2014
ok. 1 minuta czytania

Zdobywcy Oscara za muzykę do „Social Network” przygotują soundtrack do najnowszego dzieła zaprzyjaźnionego reżysera. Na ścieżce muzycznej znajdzie się utwór „She” wykonany przez Richarda Butlera, frontmana The Psychedelic Furs. Piosenka stanowi cover przeboju Charlesa Aznavoura z 1974 roku. Numer pojawia się w trailerze, który można sprawdzić pod tym adresem.

Obraz jest adaptacją powieści Gillian Flynn „Zaginiona dziewczyna” i przedstawi historię małżeństwa Nicka (Ben Affleck) i Amy (Rosamund Pike). Kiedy w piątą rocznicę ślubu Amy nagle znika, policja zjawia się w domu małżonków, aby przepytać męża w sprawie tajemniczego zaginięcia. Choć mężczyzna zapewnia, że nie ma nic wspólnego z incydentem, jego kłamstwa szybko zaczynają wychodzić na jaw.

W filmie wystąpi również Emily Ratajkowski znana z klipu „Blurred Lines” Robina Thicke oraz Tyler Perry, Kim Dickens, Patrick Fugit i Carrie Coon.

Premiera została wyznaczona na październik 2014 roku.

Atticus Ross brał udział w realizacji ostatniego albumu Nine Inch Nails, „Hesitation Marks”. Płyta miała premierę we wrześniu 2013 roku.

Przypomnijmy, że zespół 10 czerwca wystąpi w Katowicach.