Muzyka Kygo i Seleny Gomez ratuje życie

25 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Piosenka nosi tytuł „It Ain’t Me”. Towarzyszący jej klip przedstawia historię chłopaka, który uległ wypadkowi na motocyklu. W wideo widzimy go w szpitalu podłączonego do aparatury. Śledzimy też jego wizję, gdy jest w śpiączce. W końcu dziewczyna nakład mu słuchawki z muzyką. Barwny, wzruszający teledysk można obejrzeć tutaj. Filmik nakręcił Phillip R. Lopez.

Selena Gomez to jedna z największych obecnie gwiazd popu. Amerykanka sprzedała blisko 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, „Revival”, miał premierę w 2015 roku. Krążek zdobył szczyt listy „Billboardu” i pokrył się w USA platyną. Była gwiazdą stacji Disney Channel, a ostatnio można było ją podziwiać w komedii „Sąsiedzi 2” oraz obrazie „The Fundamentals of Caring”. Zagrała też w reżyserskim debiucie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka „W niepewnym boju” („In Dubious Battle”).

Kygo, czyli naprawdę Kyrre Gorvell-Dahll, to norweski DJ i producent. Przełomem w jego karierze był singel „Firestone” z 2014 roku (ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy). W maju 2016 roku muzyk wydał debiutancki longplay „Cloud Nine”. Tego roku wystąpił na Open’erze w Gdyni.