Nagrody MTV Video Music Awards rozdane

29 sierpnia 2003
ok. 1 minuta czytania

Britney Spears i Christina Aguilera rozpoczęły imprezę śpiewając wspólnie piosenkę Madonny „Like A Virgin”. Panie ubrane były w takie same kostiumy, jak Madonna w 1984 roku, kiedy podczas rozdania nagród MTV sama wykonywała ten utwór. Natomiast Madonna zaśpiewała swój nowy przebój „Hollywood” i właśnie wtedy pocałowała Aguilerę i Spears.

Po trzy nagrody MTV Video Music Awards 2003 dostali: Justin Timberlake, Beyoncé i zespół Coldplay. Missy Elliott za klip do „Work It” zgarnęła dwie nagrody, między innymi za Teledysk Roku. Dwie statuetki trafiły także do 50 Centa. 71-letni Johnny Cash, nominowany sześć razy za swoją wersję „Hurt” Nine Inch Nails, wygrał tylko w jednej kategorii. Nagrodę za teledysk do piosenki w wykonaniu mężczyzny otrzymał Justin Timberlake za „Cry Me A River”. Analogiczna nagroda dla kobiety trafiła do Beyoncé za „Crazy In Love” z udziałem Jaya-Z.

Podczas imprezy wystąpili także: 50 Cent, Beyoncé, Missy Elliott, Mary J. Blige, zespoły Coldplay, Good Charlotte i Metallica.

Pełną listę zwycięzców można znaleźć na stronie:
www.mtv.com