Nagusieńka Miley Cyrus dla gejów, lesbijek i transseksualistów w potrzebie

9 czerwca 2015
ok. 1 minuta czytania

Gwiazda zrobiła sobie kontrowersyjną sesję zdjęciową dla magazynu „Paper”. Na okładce pisma artystka pojawia się naga obejmująca świnię. W środku natomiast znalazły się inne zdjęcia gołej gwiazdy. Ich twórcą jest Paola Kudacki. Sesję można znaleźć pod tym adresem.

Happy Hippie to organizacja nonprofit powołana przez Cyrus i mająca na celu pomoc młodym ludziom w potrzebie. Dotyczy to szczególnie bezdomnych oraz gejów, lesbijek i transseksualistów.

– Nie mogę jeździć moim pieprzonym Porsche i niczego nie robić – mówi w wywiadzie. – Codziennie widzę ludzi w Bentleyach, Rollsach i taksówkach, przejeżdżających obok weteranów, którzy walczyli za nasz kraj albo te młode kobiety, które zostały zgwałcone. Pewnego dnia dawałam koncert, stałam na scenie ubrana motyle skrzydła, z motylimi skrzydłami na sutkach. Stałam tak z cyckami na wierzchu, wyglądam jak motyl i myślę sobie, jakie to niesprawiedliwe. Jakim cudem mam tyle szczęścia?

Cyrus ma na koncie cztery płyty, z których ostatnia to „Bangerz” z 2013 roku. Jej filmowy dorobek zamyka „Tajna agentka”.