Najbogatsza Rihanna świata

5 czerwca 2019
ok. 2 minut czytania

Magazyn „Forbes” przygotował zestawienie najbogatszych pań w show-biznesie i okazało się, że Rihanna zajmuje w nim zdecydowanie pierwszą pozycję. Pochodząca z Barbadosu piosenkarka ma majątek wyceniany na 600 milionów dolarów. Pochodzi on nie tylko ze sprzedaży płyt i biletów na koncerty, ale także w dużej części ze sprzedaży kolekcji Fenty Beauty.

Rihanna wyprzedziła w zestawieniu Madonnę (570 milionów), Celine Dion (450 milionów) i Beyoncé (400 milionów).

Wokalistka w wywiadzie dla „New York Timesa” potwierdziła, że kończy nagrywać album zainspirowany muzyką arabską. Rihanna przy okazji zaprzeczyła, że na płycie znajdzie się wspólny kawałek z Drakiem. Rihanna zdradziła także ze być może skorzysta z pomysłu fanów by nowy album zatytułować „R9”.

Ostatnia płyta Rihanny, „Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Piękność z Barbadosu w 2016 roku opublikowała singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem. Na całym świecie płyty wokalistki rozeszły się w nakładzie przekraczającym 230 milionów.

Rihanna coraz chętniej próbuje sił w aktorstwie. Niedawno mogliśmy podziwiać ją w produkcji science fiction „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” Luca Bessona. W czerwcu 2018 roku do kin zawitał obraz „Ocean’s 8”, czyli kobieca odpowiedź na „Ocean’s Eleven”, gdzie Rihanna zagrała u boku Sandry Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.

Niedawno artystka wystąpiła w filmie „Guava Island” z Donaldem Gloverem.