Największe hity Avy Max na jednym albumie

19 września 2020
ok. 2 minut czytania

Płyta zawiera osiem nowych utworów oraz znane już przeboje \”Sweet But Psycho\” (diamentowy status w Polsce), \”So Am I\” (podwójna platyna), \”Torn\” (platyna), \”Salt\” (podwójna platyna), \”Kings & Queens\” (platyna), czy najnowszy singiel \”Who\’s Laughing Now\”.

Cztery single z albumu dotarły na szczyt najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych, a sam album w dniu premiery pokrył się w Polsce platyną.

– \”Heaven & Hell\” reprezentuje jasność i mrok, dobro i zło, anioła i diabła siedzących na twych ramionach – wyjaśnia Ava. – Chodzi mi o dwoistość wyzwań, którym na co dzień musimy stawiać czoła. Niektóre utwory są mroczne, inne bardziej pozytywne. \”Heaven & Hell\” łączy je wszystkie.

Wraz z albumem Ava Max opublikowała teledysk do utworu \”Naked\”, który nakręciła Hannah Lux Davis (Ariana Grande, Halsey, Doja Cat).

– To piosenka o prawdziwych emocjach, które nam towarzyszą\” – tłumaczy artystka znaczenie tytułu. – Jeśli nie poznałeś mojego umysłu, duszy, serca, to mnie nie znasz, nawet widząc mnie nagą. Jesteśmy czymś więcej niż powłoką cielesną. Właśnie to chciałam przekazać.

Oto tracklista \”Heaven & Hell\”
Strona A – Heaven
1. H.E.A.V.E.N
2. Kings & Queens
3. Naked
4. Tattoo
5. OMG What’s Happening
6. Call Me Tonight
7. Born to the Night

Purgatory
8. Torn

Strona B – Hell:
9. Take You To Hell
10. Who’s Laughing Now
11. Belladonna
12. Rumors
13. So Am I
14. Salt
15. Sweet But Psycho

Mająca status międzynarodowej gwiazdy Ava Max ugruntowała swą pozycję singlem \”Sweet But Psycho\”, który w USA pokrył się potrójną platyną i ma na liczniku ponad 2 miliardy streamów na całym świecie. \”Sweet But Psycho\” spędził trzy tygodnie w top 10 notowania Billboard Hot 100, dotarł na 3. pozycję US Pop Radio i zapewnił Avie pierwszą nominację do Teen Choice Awards. Towarzyszący piosence ofijcalny klip zgromadził ponad 600 milionów odsłon na YouTube.

Był też najczęściej \”shazamowaną\” piosenką 2019 roku. Poza licznymi sukcesami na listach w USA, \”Sweet But Psycho\” przez cztery tygodnie utrzymywało się na szczycie UK Singles Chart, a także znalazło się na 1. miejscu notowań w blisko 20 krajach.