Nakręć klip dla The Polyphonic Spree

25 czerwca 2004
ok. 1 minuta czytania

Osoba, która wygra konkurs zorganizowany przez amerykański band, ma zapewnione, iż jej wideo zostanie wyemitowane przez stację MTV2 oraz umieszczone na oficjalnej stronie formacji. Dodatkowo zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 5 tysięcy dolarów.

– Po podróżach po całym świecie i poznaniu fanów z rozmaitych jego zakątków, przekonaliśmy się, że nasze utwory wywołują różne emocje i znaczą różne rzeczy dla różnych ludzi – wyjaśnia frontman The Polyphonic Spree, Tim DeLaughter. – Mając to na uwadze pomyśleliśmy, że byłoby interesujące zobaczyć ich interpretacje. W końcu ta kapela zaczynała od wizji dźwięku, a potem ewoluowała.

Jeśli ktoś jest zainteresowany udziałem w konkursie, powinien do 21 lipca wysłać krążek DVD ze swoją propozycją na adres: The Polyphonic Spree’s „Film Your Daydream”, c/o Hollywood Records Inc., Mail Code #2781, 500 South Buena Vista St., Burbank, CA 91521.

Przypomnijmy, że „Hold Me Now” jest drugim singlem z kolejnej płyty zespołu – „Together We’re Heavy”. Album ten ukaże się 12 lipca.