Napij się Korn Koffee

30 września 2018
ok. 1 minuta czytania

Ostatnio wśród kapel zapanowała moda na firmowanie trunków. Większość zespołów poleca alkoholowe napoje, a grupa Korn postanowiła wypromować własną markę kawy. Korn Koffee to mieszanka ziaren etiopskich Yirgacheffe, gwatemalskich Huehuetenago oraz perwiańskich. W sporządzeniu mieszanki kapeli pomagała firma J. Gursey Coffee.

– Po 25 latach koncertowania, nagrywania i grania przed naszymi niesamowitymi fanami, jedna rzecz pozostała niezmienna w naszej codziennej rutynie: kawa. Rytuał, napar, aromat i co najważniejsze, ta pierwsza porcja każdego poranka, która nadaje ton, jest czymś, na co czekamy każdego dnia – napisali muzycy w wiadomości do fanów. – Ze względu na naszą pasję stworzyliśmy własną mieszankę Korn Koffee. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba i wraz z nami będziecie delektować się Korn Koffee wiele lat.

Korn to kalifornijska kapela numetalowa, która największe sukcesy odnosiła w latach 90. Ich trzeci album, „Follow the Leader”, pięciokrotnie pokrył się platyną w USA. Na koncie mają 35 milionów sprzedanych płyt i dwie nagrody Grammy. Kapela pracuje obecnie nad 13. albumem.