Natalia Nykiel, jak Alessia Cara, śpiewa dla Disneya

31 października 2016
ok. 1 minuta czytania

Utwór nosi tytuł „Pół kroku stąd” i jest polską interpretacją nagrania „How Far I’ll Go”, które w oryginale przygotował Alessia Cara.

Autorem numeru jest Lin-Manuel Miranda – laureat Grammy czy nagrody Tony za musical „Hamilton” i artysta odpowiedzialny za całą muzykę do animacji.

Natalia Nykiel wykonuje specjalnie aranżowaną i produkowaną piosenkę, którą można znaleźć pod tutaj.

Pod tym adresem można natomiast posłuchać, jak numer śpiewa kanadyjska artystka, Alessia Cara.

Akcja filmu rozgrywa się w starożytnej Oceanii, na południowym Pacyfiku. Bohaterką jest 14-latka (Auli’i Cravalho), która poszukuje legendarnej wyspy. Podczas podróży, mającej na celu ocalenie jej ludu, łączy siły z półbogiem Maui (głosu użycza Dwayne Johnson).

Obraz wyreżyserowali Ron Clements i John Musker („Mała Syrenka”, „Aladyn”). W obsadzie znaleźli się także Jemaine Clement, Rachel House, Temuera Morrison, Nicole Scherzinger i Alan Tudyk.

Polska premiera zapowiedziana została na 25 listopada.

Natalia Nykiel, autorka multiplatynowego przeboju „Bądź duży”, zadebiutowała albumem „Lupus Electro”, który został okrzyknięty jednym z największych odkryć 2014 roku, a teledysk do pochodzącego z płyty utworu „Bądź duży” był drugim najczęściej wyświetlanym klipem 2015 roku. W 2015 roku został wydany również zestaw z remiksami zatytułowany „Lupus Electro [Remixes EP]”. W 2016 ukazał się jej nowy singel, „Error”.