Natalia Nykiel z Jaredem Leto w Atlas Arenie

19 kwietnia 2018
ok. 2 minut czytania

Natalia Nykiel to jedna z najbardziej charakterystycznych polskich artystek ostatnich lat. Wokalistka słynie z odważnych artystycznych decyzji i bezkompromisowości, za co docenia ją branża i jest uwielbiana przez rzesze fanów. Po występie na jednej z głównych scen Electronic Beats Festival w Kolonii obok Grace Jones czy MØ przyszedł czas na zaskakujący duet.

Natalia była wczoraj gościem specjalnym na koncercie 30 Seconds To Mars w Atlas Arenie w Łodzi, gdzie zaśpiewała w duecie z Jaredem Leto jeden z najnowszych przebojów zespołu „Dangerous Night”. Jared Leto zapowiadając niespodziankę, zaprosił Natalię na scenę słowami „Przed Wami jedyna, wyjątkowa Natalia Nykiel”.

Natalia Nykiel za najnowszy album „Discordia” otrzymała nagrodę O!Lśnienia 2017 oraz jest nominowana do Fryderyków w kategorii Album Roku Elektronika.

Thirty Seconds to Mars, w składzie Jared Leto, Shannon Leto i Tomo Milicevic, mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinnessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. 4 lipca zespół nakręcił dokument zatytułowany „A Day In the Life of America”. Angażujący 90 ekip w 50 stanach (włączając Waszyngton i Puerto Rico) projekt ukazuje jeden dzień z życia w Ameryce. „A Day in the Life of America” ukaże się w 2018 roku.

Lider kapeli, Jared Leto, to także znakomity aktor. Na koncie ma Oscara za rolę w dramacie „Witaj w klubie”, a ostatnio można go było oglądać w produkcji science fiction „Blade Runner 2049”.