Natalia Szroeder, Ralph Kaminski i ich przypływy

20 kwietnia 2021
ok. 1 minuta czytania

– Pewnego późnowiosennego wieczoru, w ubiegłym roku, napisaliśmy z Archie Shevskim melodię – mówi Natalia. – Pamiętam, jacy byliśmy nią podekscytowani. Pełna emocji wysłałam tę roboczą wersję moim rodzicom. Następnego dnia dostałam wiadomość od taty – zakochał się w tej melodii równie mocno jak my i, natchniony dźwiękami, napisał wiersz. Ja dodałam ciut od siebie, odrobinę poprzestawiałam, by zgrywało się z melodią. I w ten sposób powstał tekst do \”Przypływów\”. Wiedzieliśmy z Archim od pierwszych dźwięków piana, ze ten utwór to duet. I od pierwszych dźwięków melodii, że muszę ten duet zaśpiewać z Ralphem. Zaszczytem i ogromnym szczęściem dla mnie jest jego obecność w tej piosence.

– Ogromnie ucieszyłem się z zaproszenia Natalii – dodaje Ralph. – Jej głos jest jednym z moich ulubionych, a piosenka, którą napisała jest przykładem idealnej ballady, którą zawsze chciałem zaśpiewać.

Teledysk wyreżyserował Adam Romanowski. Piękne zdjęcia powstały na Kaszubach, nad jeziorem Kłączno.

\”Przypływy\” to kolejna odsłona nadchodzącego, drugiego albumu Natalii Szroeder. Wcześniejsze to \”Powinnam?\” i \”Połóż się tu\”.