Natalia Zastępa i Marcin Sójka śpiewają dla Macieja Zakościelnego

2 września 2020
ok. 1 minuta czytania

Singiel wykonany przez jednych z najpopularniejszych uczestników ostatnich edycji \”The Voice of Poland\” promuje obraz \”Jak zostać gwiazdą\” z Urszulą Dudziak, Julią Kamińską, Katarzyną Sawczuk i Maciejem Zakościelnym w rolach głównych.

Film \”Jak zostać gwiazdą\” pokazuje kulisy programu, w którym sława równie mocno zależy od głosu i kunsztu muzycznego, co rozpętanych skandali i zakulisowych intryg. Po raz pierwszy w głównej roli wystąpi uzdolniona wokalistka młodego pokolenia – Katarzyna Sawczuk. Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz (\”Być jak Kazimierz Deyna\”).

\”Jak zostać gwiazdą\” trafi do kin 2 października.

Marcin Sójka to zwycięzca dziewiątej edycji programu \”The Voice of Poland\” oraz zdobywca \”Karolinki\”, czyli głównej nagrody publiczności na 56 KFPP w Opolu (2019). W październiku 2019 ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany \”Kilka prawd\”. Krążek był promowany rewelacyjnie przyjętymi singlami, w tym \”Zaskakuj mnie\” (#1 Airplay, złota płyta), \”Dalej\” (#9 Airplay), \”Lepiej\” oraz \”Wróć\” (oba single w top 20 Airplay w Polsce).

Natalia Zastępa brała udział w tej samej edycji \”The Voice of Poland\”, w której zajęła drugie miejsce, tuż za Marcinem. Wokalistka podbiła listy przebojów singlami \”Nie żałuję\” i \”Rudy\” (top 10 Airplay w Polsce), wydała również utwory \”Za późno\” oraz \”Kłopoty\”. Artystka czaruje głębokim, dojrzałym wokalem – aż trudno uwierzyć, że należy on do 18-letniej dziewczyny.