Naughty Boy pisze muzykę dla Lily James

17 marca 2021
ok. 2 minut czytania

Brytyjsko-pakistański producent, DJ, muzyk i autor tekstów Naughty Boy stworzy oryginalną ścieżkę dźwiękową do komedii romantycznej \”What\’s Love Got To Do With It?\” w reżyserii Shekhara Kapura ze scenariuszem Jemimy Khan. To pierwsza filmowa kolaboracja w bogatej karierze artysty, który współpracował z takimi gwiazdami jak Beyonce czy Sam Smith (ich wspólny hit \”La la la\” ma ponad miliard wyświetleń w serwisie YouTube).

– To zaszczyt pracować przy muzyce do tego projektu – mówi Naughty Boy. – To moje pierwsze podejście do świata muzyki filmowej. Fakt, że robię to obok jednego z największych pakistańskich twórców to spełnienie moich marzeń. Jako kompozytor cieszę się, że udało mi się stworzyć uniwersalne brzmienie, które porwie wszystkich do tańca, a tego właśnie potrzebujemy!.

\”What\’s Love Got To Do With It?\” to komedia romantyczna. W rolach głównych zobaczymy Lily James, znaną z takich produkcji jak \”Baby Driver\”, \”Kopciuszek\” czy \”Mamma mia! Here we go again\”, Shazada Latifa, który występował miedzy innymi obok Liama Neesona w filmie \”Pasażer\” i hitowym serialu Netflixa \”Black Mirror\” oraz Emmę Thompson – niezapomnianą Elinor z klasycznej \”Rozważnej i romantycznej\” i gwiazdę kultowej komedii świątecznej \”To właśnie miłość\”. W pozostałych rolach: Sajal Aly, Rob Brydon i Asim Chaudhry.

Za produkcję obrazu odpowiada Jemima Khan w raz z firmą Instinct Productions oraz producentka Nicky Kentish Barnes wraz z Ericem Fellnerem i Timem Bevanem z Working Title Films. Produkcja jest finansowana przez StudioCanal.