Nergal śpiewa po polsku. Posłuchaj \”Cyrulik Jack\” zespołu Me And That Man

20 stycznia 2017
ok. 2 minut czytania

Muzycy zaprezentowali już angielską wersję \”My Church is Black\”. Teraz zaprezentowali kawałek śpiewany przez Nergala po polsku. Numer wraz z klipem dostępny jest pod tym adresem.

Na piosenkę można też głosować na Liście Przebojów Trójki.

Wspólny longplay lidera Behemoth i 66-letniego rockmana nosi tytuł \”Songs of Love And Death\” i ukaże się 24 marca. Wydawcą w Polsce będzie Agora, zagranicą Cooking Vinyl. Wśród inspiracji artyści wymieniają takich twórców jak Johnny Cash, Nick Cave, Mike Ness czy Tom Waits.

– Projekt \”Me And That Man\” to dwóch samotnych facetów, którzy znaleźli się w miejscu, w którym nie byli nigdy wcześniej, którzy nagle poznają się i podają sobie ręce – mówi o zespole John Porter. – To pokazuje, jak muzyka zbliża: dwóch zupełnie obcych ludzi rozpoczyna wspólną, artystyczną przygodę. Nie było to łatwe, ale obydwaj zdecydowaliśmy, że nie pójdziemy na żadne kompromisy, które są nieodłącznym niebezpieczeństwem każdej muzycznej współpracy. Na szczęście wiemy, że w tym przypadku, tym lepiej dla nas.

Obok Nergala i Johna w składzie Me And That Man znaleźli się również Wojtek Mazolewski na basie i kontrabasie oraz Łukasz Kumański na instrumentach perkusyjnych.

Oto tracklista:
\”My Church Is Black\”
\”Nightride\”
\”On The Road\”
\”Cross My Heart And Hope To Die\”
\”Better The Devil I Know\”
\”Of Sirens, Vampires and Lovers\”
\”Magdalene\”
\”Love & Death\”
\”One Day\”
\”Shaman Blues\”
\”Voodoo Queen\”
\”Get Outta This Place\”
\”Ain\’t Much Loving\”

Kapela zapowiedziała pierwsze koncerty. Na razie – na marzec i kwiecień – zaplanowano europejskie występy, w tym w Anglii, Niemczech, Holandii czy Francji.