Netflix opowie o Blackpink

9 września 2020
ok. 1 minuta czytania

Film \”Light Up The Sky\” skupiać będzie się na przygotowaniach i realizacji debiutanckiej płyty Blackpink. Za reżyserię dokumentu odpowiada Caroline Suh, a premierę wyznaczono na 14 października.

– Nie możemy się doczekać, by podzielić się naszymi osobistymi historiami – czytamy w komunikacie prasowym. – Mamy nadzieję, że film przyniesie wam wiele radości i z chęcią zobaczycie podróż, którą odbyłyśmy przez cztery lata.

Członkinie Blackpink doczekają się również swoich netfliksowych ikonek.

\”This Album\”, pierwsza płyta Blackpink, ukaże się 2 października. Ostatnio grupa wypuściła singiel \”Ice Cream\” z Seleną Gomez.

Blackpink debiutowały w 2016 EP-ką \”Square One\” i od tego momentu są jednym z najpopularniejszych popowych zespołów na świecie. Za sprawą minialbumów \”Square Up\” oraz \”Kill This Love\”, girlsband podbił serca milionów fanów. Blackpink to pierwsza k-popowa grupa, która wystąpiła na Coachelli.

BLACKPINK: Light Up the Sky — an all-access documentary about one of the world\’s most popular groups — premieres in your area on October 14!Oh and that’s not all … on October 14, these music icons will also become Netflix profile icons pic.twitter.com/b9t00VnEMO— Netflix (@netflix) September 9, 2020