New Kids On The Block śpiewają w „Pełniejszej chacie”

2 listopada 2016
ok. 1 minuta czytania

Przypomnijmy, że produkcja Netfliksa stanowi nową wersję popularnego na przełomie lat 80. i 90. cyklu „Pełna chata”. Tym razem projekt koncentruje się na siostrach, owdowiałej niedawno D.J. (Candace Cameron Bure) i aspirującej piosenkarce Stephanie Tanner (Jodie Sweetin) oraz przyjaciółce starszej z nich, samotnej matce Kimmy Gibbler (Andrea Barber). Wszyscy pomagają D.J. wychować trójkę jej synów – 12-letniego, zbuntowanego Jacksona, neurotycznego 7-letniego Maksa i niemowlaka Tommy’ego Jr.

– W tym domu, z tą rodziną, drzwi zawsze są otwarte – słyszymy w trailerze. Zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem, w nadchodzących odcinkach wystąpią członkowie New Kids On The Block (z czego bardzo cieszy się Kimmy). Muzycy pojawiają się w zwiastunie, który można obejrzeć pod tym adresem.

Nowe odcinki zostaną udostępnione 9 grudnia 2016 roku.

Do swych ról wróciły gwiazdy oryginału sprzed lat: John Stamos (wujek Jesse), Bob Saget (Danny Tanner), Dave Coulier (wujek Joey) i Lori Loughlin (ciocia Becky). Zabrakło Mary-Kate Olsen i Ashley Olsen, które oryginalnie grały Michelle Tanner.

Pierwszy sezon, składający się z 13 odcinków, miał premierę w lutym 2016 roku.

New Kids On The Block to amerykański boysband, który największe sukcesy odnosił na początku lat 90. Na koncie mają przeboje „Tonight” czy „Step By Step”. Dorobek grupy z Bostonu zamyka album „10” z kwietnia 2013 roku.