Niall Horan na Torwarze

28 lutego 2020
ok. 1 minuta czytania

Niall Horan rozpocznie obszerną trasę koncertową, związaną z promocją Heartbreak Weather 20 kwietnia w Bridgestone Arena w Nashville. W ramach światowej trasy Nice To Meet Ya. Artysta wystąpi w Polsce w towarzystwie gościa specjalnego Maisie Peters.

Pochodzący z Irlandii Horan sprzedał ponad 80 milionów płyt i wielokrotnie koncertował po całym świecie razem z kultowym zespołem One Direction. Dzięki pełnometrażowemu solowemu debiutowi „Flicker”, artysta odniósł ogromny globalny sukces i cieszył się dużym uznaniem krytyków. Album wspiął się na szczyt listy Billboard 200 w październiku 2017 roku i wkrótce pokrył się co najmniej platyną w 20 krajach, w tym w USA. Oprócz ponad 3 milionów sprzedanych albumów i 3,5 miliardów streamów na całym świecie, znalazł się na szczycie listy Top Albumów iTunes w 61 krajach.

„Flicker” zawiera podwójnie platynowy singiel „This Town” oraz potrójnie platynowy „Slow Hands”.

13 marca Capitol Records wyda nowy album Nialla, „Heartbreak Weather”. 7 lutego Horan udostępnił swój nowy singiel „No Judgement” wraz z oficjalnym wideo.

Rolling Stone umieścił „Heartbreak Weather” na liście 70 najbardziej oczekiwanych albumów 2020 i pochwalił ostatnie występy Horana w „Saturday Night Live”, gdzie zaśpiewał „Nice To Meet Ya” oraz „Put a Little Love on Me”.