Niall Horan przedstawia „Too Much To Ask”

22 września 2017
ok. 1 minuta czytania

„Too Much To Ask” to jedna z pierwszych piosenek, którą wokalista napisał na nadchodzącą solową płytę. Kompozytorami utworu są Niall Horan i Jamie Scott, a za produkcję odpowiada Greg Kurstin (Sia, Adele). Teledysk do piosenki nakręciła Malia James (Troye Sivan, Halsey). Klip przedstawia muzyka z kumplami w pubie, na dachu wysokiego budynku czy siedzącego na łóżku. Wideo można obejrzeć tutaj.

– Trochę to zajęło, ale w końcu z radością mogę ogłosić, że mój nowy album „Flicker” ukaże się 20 października – ogłosił jakiś czas temu artysta. – Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Niall Horan ma na swoim koncie ponad 70 milionów sprzedanych płyt jako część składu One Direction. Swoją solową karierę rozpoczął singlami „This Town” i „Slow Hands”, które osiągnęły status platynowych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Holandii. „Slow Hands” zadebiutowało na 1. miejscu aż w 44 krajach, a obecnie ma ponad 820 milionów streamów na liczniku.

Jest ponadto laureatem nagród People’s Choice Award, Teen Choice, Radio Disney Music oraz iHeartRadio MMVA Awards.

Ostatni longplay One Direction, „Made in the A.M.”, ukazał się 13 listopada 2015 roku. To pierwszy krążek nagrany przez grupę jako kwartet, po tym, jak w marcu 2015 roku jej szeregi opuścił Zayn Malik.