Nick Cave i Warren Ellis grają dla Elizabeth Olsen

13 lipca 2017
ok. 1 minuta czytania

Kompozycja nosi tytuł „Three Seasons in Wyoming” i można się z nią zapoznać na tej stronie.

Artyści odpowiadają za całą ścieżkę dźwiękową do reżyserskiego debiutu scenarzysty Taylora Sheridana („Sicario”). – Sooundtrackiem tego pięknego filmu jest przede wszystkim nieustający wiatr i wygłuszający śnieg – czytamy w komunikacie prasowym Cave’a i Ellisa. – Między te dźwięki wpletliśmy muzykę przypominającą ducha. Pełną szeptów, podniosłych chórów i pulsującej elektroniki.

Cyfrowa wersją soundtracku ukaże się 4 sierpnia. Na CD będzie go można kupić w późniejszym terminie.

Thriller opowiada o myśliwym (w tej roli Jeremy Renner), który musi skonfrontować się ze swoją przeszłością i żałobą po zmarłej córce, gdy zaczyna pomagać młodej agentce FBI (Elizabeth Olsen) w rozwiązaniu zabójstwa w indiańskim rezerwacie Wind River. Okoliczne tereny zamieszkane są przez małą, zamkniętą społeczność, która nie ułatwia dochodzenia. Na domiar złego nadchodzi burza śnieżna, która wkrótce zatrze wszystkie ślady.

Trailer można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się również Jon Bernthal, Graham Greene, Julia Jones, Gil Birmingham i Kelsey Asbille. Taylor Sheridan, scenarzysta „Sicario”, zadebiutował za kamerą oraz napisał scenariusz.

Obraz premierowo zaprezentowano podczas festiwalu Sundance 2017. Do kin w USA dzieło trafi 4 sierpnia.