Nick Jonas umawia się w gwiazdą serialu „Westworld”

16 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Angela Sarafyan najbardziej znana jest z roli Clementine Pennyfeather w serialu „Westworld”. Urodzona w Erywaniu aktorka już wkrótce pojawi się w drugim sezonie futurystycznej produkcji. Ze względu na swoje pochodzenie Angela Sarafyan stara się wykorzystać swoją sławę by zwrócić uwagą na sprawę ludobójstwa Ormian do jakiej doszło w latach 1915-1923. Z rąk tureckich zginęło wówczas około półtora miliona Ormian.

Po zakończeniu działalności zespołu Jonas Brothers, Nick Jonas skoncentrował się na solowej działalności. Jego debiut, zatytułowany po prostu „Nick Jonas”, ukazał się w 2014 roku i zawierał takie przeboje jak „Jealous” i „Chains”. Kolejny album artysty „Last Year Was Complicated” miał premierę w 2016 roku i zawierał „Close” nagrany we współpracy z Tove Lo. Nagrał też z Nicki Minaj piosenkę „Bom Bidi Bom” do filmu „Ciemniejsza strona Greya”.

Ostatnio Nicka Jonas coraz częściej można go oglądać na ekranie. Zagrał m.in. w serialach „Królowe krzyku” i „Kingdom”, a 29 grudnia 2017 roku do kin trafił film „Jumanji: Przygoda w dżungli” z jego udziałem.

Nick Jonas wcześniej umawiał się z Miss Universe Olivią Culpo a także Miley Cyrus, Kate Hudson, Lily Collins, modelką Victoria’s Secret Georgią Fowler, Demi Moore oraz aktorką Madeline Brewer.