Nick Jonas w stylu Calvina Kleina

28 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

W piosence byłego członka Jonas Brothers wspierają Anne-Marie i Mike Posner. Czarno-białe wideo wydaje się być zainspirowane reklamówkami Calvina Kleina. Filmik z udziałem modelek tańczących do utworu można sprawdzić tutaj.

W tanecznym kawałku o potencjale wakacyjnego hitu, Nick próbuje odzyskać swą ukochaną. Numer „Remember I Told You” poprzedza planowany na ten rok nowy album artysty.

W czerwcu 2016 roku ukazała się solowa płyta Nicka Jonasa, „Last Year Was Complicated”. Nagrał też z Nicki Minaj piosenkę „Bom Bidi Bom” do filmu „Ciemniejsza strona Greya”. Ostatnio coraz częściej można go oglądać jako aktora. Zagrał m.in. w serialach „Królowe krzyku” i „Kingdom”, a niedawno zajęty był na planie „Jumanji”.

Anne-Marie to autorka przeboju „Alarm”. Wśród idolek wymienia Beyoncé, Sia, Rihanna. Na koncie ma współpracę z Rudimental czy Seanem Paulem. Od pewnego czasu pracuje nad debiutanckim albumem.

Mike Posner zadebiutował w 2010 roku krążkiem „31 Minutes to Takeoff”, z którego pochodziły hity „Cooler Than Me”, „Please Don’t Go” oraz „Bow Chicka Wow Wow”. Artysta jest też współtwórcą hitu „Sugar” Maroon 5 i „Boyfriend” Justina Biebera. Na koncie ma ponadto kooperacje z Pharrellem, Big Seanem, 2 Chainz, Wiz Khalifa, Nelly, TI, Snoop Doggiem czy Avicii. Jego ostatnia płyta, „At Night, Alone”, ukazała się w maju 2016 roku.