Nickelback wraca do Polski

1 grudnia 2014
ok. 1 minuta czytania

Multiplatynowy zespół Nickelback przygotowuje wielką trasę koncertową na 2015 rok, promując swój ósmy studyjny album „No Fixed Address”. Zaczynając od koncertu w Helsinkach (Finlandia) 30 września, kończąc na SSE Arena na Wembley (Londyn) 25 listopada. „No Fixed Address Tour” będzie dziesiątą światową trasą koncertową w dorobku Kanadyjczyków. Przyszłej jesieni grupa zawita do 31 miast w całej Europie.

Od początku swojej kariery w 1996 roku, Nickelback utrzymuje się jako jeden z najbardziej popularnych zespołów ostatnich dwóch dekad. Ogólnoświatowa sprzedaż albumów grupy przekracza 50 milionów sztuk co utrwala ich status w USA na drugiej pozycji bestsellerowych zespołów zagranicznych. Ich przełomowy przebój „How You Remind Me” pozostaje na liście Billboard w kategorii Najlepsza rockowa piosenka dekady. Nickelback to również zdobywcy dziewięciu nominacji do nagrody Grammy, trzech American Music Awards, World Music Award, People’s Choice Award, 12 Juno Awards. Kapwla została ponadto umieszczona na Canada’s Walk of Fame.

Nowy album grupy „No Fixed Address” wydany w Polsce zaledwie 18 listopada 2014 roku, już znajduje się w pierwszej dziesiątce najczęściej słuchanych albumów rockowych na Deezer.pl.

Przedsprzedaż fan klubowa ruszy 2 grudnia 2014 o godzinie 9.00. By uzyskać więcej informacji na temat przystąpienia do fan klubu odwiedź Nickelback.com.

Bilety pojawią się w regularnej sprzedaży 3 grudnia o godzinie 10:00 na Ticketmaster.pl i Livenation.pl.

Bilety w cenach:
Trybuny 170 – 198 zł
Golden Circle 209 zł
Płyta 170 zł
Niepełnosprawni 170 zł