Nicki Minaj i A$AP Rocky śpiewają dla Adonisa Creeda

7 lutego 2019
ok. 1 minuta czytania

W piosence przygotowanej przez Mike WiLL Made-It udzielają się Nicki Minaj, A$AP Rocky oraz A$AP Ferg.

– Najpierw obejrzałem „Creed II”, a następnie zacząłem tworzyć playlistę piosenek, przy których można ćwiczyć, zrelaksować się, które pomogą przetrwać różne trudy życia codziennego – mówi Mike WiLL Made-It. – Bardzo ważne jest pokazanie młodym odbiorcom, że soundtracki do filmów mogą być równie ekscytujące jak tradycyjne albumy, wszystko zależy od tego, kto sprawuje nad nimi pieczę. Moim celem jest, by po wysłuchaniu ścieżki do „Creed II”, ludzie powiedzieli, że soundtracki wracają w wielkim stylu.

W roli w filmie ponownie pojawił się Michael B. Jordan, który wcielił się w Adonisa Creeda, syna Apollo Creeda. Młody bokser mierzył się z synem zabójcy swojego ojca, Ivana Drago. Oczywiście wspierał go Rocky Balboa (Sylvester Stallone). W obsadzie znaleźli się ponadto Dolph Lundgren, Tessa Thompson, Florian Munteanu, Phylicia Rashad, Wood Harris, Andre Ward i Russell Hornsby.

Za kamerą stanął Steven Caple Jr. Reżyser pracował na scenariuszu, który przygotowali Stallone i Cheo Hodari Coker („Luke Cage”). Premiera odbyła się 21 listopada 2018 roku.