Nicki Minaj jednak na moście w Londynie. Z głębokim dekoltem

20 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

„No Frauds” to efekt współpracy raperki z Drakiem i Lil Wayne’em. Zarówno piosenka jak i klip są atakiem na rywalkę Nicki, Remy Ma. Wideo powstało na moście Westminsterskim, kilka dni przed niedawnym atakiem terrorystycznym. Po zamachach mówiło się, że ujęcia te zostaną wycięte z teledysku, ale tak się nie stało. W filmiku widzimy gwiazdę w mocno inkrustowanym stroju z głębokim dekoltem, siedzącą na moście a także w wyzywającym lateksowym wdzianku w klubie. Z Klip można obejrzeć tutaj.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą „Pink Friday”. Dwa lata później wydała „Pink Friday: Roman Reloaded”. Trzeci i na razie ostatni album raperki, „The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku. Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków.

Pochodząca z Trynidadu i Tobago raperka ma najwięcej hitów na liście Hot 100 Billboardu wśród wszystkich kobiet-artystek. Łącznie aż 76 piosenek 34-latki znalazło się w zestawieniu. Tym samym Minaj pobiła rekord gwiazdy soulu i R&B, Arethy Franklin, która zamieściła w notowaniu „tylko” 73 utwory.