Nicki Minaj, Ty Dolla $ign i Jason Derulo razem

18 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

W wideo, w którym pojawiają się cztery tak samo ubrane seksowne dziewczyny, można doszukać się inspiracji klipami Roberta Plamera z lat 80. Nicki Minaj występuje w skórzanych, wiele odsłaniających wdziankach i futurystycznych okularach. Z barwnym filmikiem można zapoznać się tutaj. Gil Green odpowiada za reżyserię.

– Czuję, że taka piosenka była potrzebna – mówił wcześniej Derulo w programie Dicka Clarka. – To jeden z tych numerów, które wszystkich poderwą do tańca.

Producentem kawałka jest Ricky Reed.

„Swalla” jest zapowiedzią piątej płyty wokalisty, kompozytora, aktora i tancerza rodem z Florydy, który od pewnego czasu mieszka w Los Angeles. Właśnie w Mieście Aniołów utwór został nagrany. Podobnie inne piosenki na niezatytułowany jeszcze album.

Ostatnia regularna płyta Jasona Derulo to „Everything Is 4” z 2015 roku. Rok później ukazała się „Platinum Hits”, kompilacja największych hitów Jasona podsumowująca 10 lat jego kariery. W tym czasie wokalista sprzedał ponad 56 milionów singli. Multiplatynowy status spośród piosenek zdobyły „Wiggle”, „Talk Dirty”, „In My Head” i „Whatcha Say”. Jason jest autorem lub współautorem wszystkich swoich hitów. Wideoklipy artysty obejrzało ponad miliard użytkowników YouTube’a.