Nicki Minaj w łóżku z Arianą Grande

14 czerwca 2018
ok. 1 minuta czytania

Singel trafi na nadchodzący album raperki, „Queen”. Premiera płyty planowana jest na 10 sierpnia. Na krążku znajdzie się również numer „Rich Sex” nagrany z Lil Wayne’em oraz prawdopodobnie dwie piosenki wydane przez raperkę w kwietniu, czyli „Chun-Li” oraz „Barbie Tingz”.

Nagrania „Bed” można posłuchać poniżej.

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą „Pink Friday”. Dwa lata później wydała „Pink Friday: Roman Reloaded”. Trzeci i na razie ostatni album raperki, „The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku. Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem „Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem „Problem” zestaw „My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, „Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu „Piękna i bestia”.