Nicky Jam i El Alfa witają lato nowym singlem \”Pikete\”

1 czerwca 2021
ok. 1 minuta czytania

\”Pikete\” opowiada historię kobiety, która wydaje się nieosiągalna ze względu na swoje piękno i usposobienie. Premierze piosenki towarzyszył oficjalny teledysk wyreżyserowany przez prawdziwego pioniera miejskich teledysków, Jessy’ego Terrero. Oświetlenie, występy i ujęcia kamery przenoszą fanów do abstrakcyjnego i zrobotyzowanego wszechświata niczym z sali kinowej. Teledysk do \”Pikete\” jest pełen tajemnic, a główna bohaterka opowieści zaskakuje widzów w ostatnim ujęciu.

To nie pierwszy raz, kiedy Nicky Jam i El Alfa czarują razem w studiu nagraniowym. Wcześniej dali się poznać w utworach takich jak \”Nadie como tú\”, \”Segueta Remix\” i \”A Correr los Lakers\”. Ostatni wywiad, który Nicky Jam przeprowadził z El Alfą w swoim talk show \”The Rockstar Show\”, wyświetlono na YouTubie ponad 3 miliony razy, a fani nieustannie domagali się ponownej współpracy.

Piosenka narodziła się na podstawie kompozycji Nicky’ego Jama i El Alfy, a także Slow Mike’a, Luisa A O’neilla i Juana Diego Mediny Vélez pod wytwórnią La Industria INC. Singiel \”Pikete\” jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych i YouTubie.