Nicole Kidman zerwała z Lennym Kravitzem

19 stycznia 2004
ok. 1 minuta czytania

Hollywoodzka gwiazda zdecydowała się na taki krok po informacjach wskazujących, że muzyk niezbyt poważnie traktuje ich zażyłość. Chodziło o jego dość jednoznaczne zachowania najpierw wobec brazylijskiej artystki Isis Arrudy, a ostatnio wobec innej aktorki – Michelle Rodriguez. Do tego doszło jeszcze odwołanie przez Kravitza w ostatniej chwili wspólnego wyjazdu pary do Australii.

Zdaniem przyjaciół Kidman, dość serio podchodziła ona do związku z nowojorczykiem i m.in. dlatego nie chciała wypowiadać się na ten temat publicznie. W ubiegłym roku aktorka dostała od Kravitza pierścionek z diamentem, a jeszcze w październiku jej ówczesny przyjaciel został przedstawiony dzieciom Kidman: 10 letniej Isabelli i 8-letniemu Connorowi.

Teraz, choć z bólem, Amerykanka podjęła decyzję o rozstaniu. Jak bowiem stwierdzili znajomi zdobywczyni Oscara za film „Godziny”, jest ona zdecydowaną monogamistką i tego samego wymaga od swojego partnera. Choć Nicole Kidman była zakochana, duma nie pozwoliła jej na kontynuowanie związku z Lennym Kravitzem.