„Nie czekaj”- pierwszy solowy singel Barbary Wrońskiej

17 listopada 2017
ok. 2 minut czytania

– To piosenka opowiadająca o momencie TUŻ przed podjęciem bardzo ważnych i trudnych decyzji w życiu – wyjaśnia Barbara Wrońska. – Kiedy to już wszystko człowiek sobie uświadomi, ale nadal coś nie pozwala mu ruszyć z miejsca. Utwór ten jest moim sposobem na zrobienie kroku do przodu.

W utworze słychać tęsknotę za polską piosenką z lat 60., przewrotnie połączoną z nowoczesnymi brzmieniami. W teledysku gościnnie wystąpili: Katarzyna Nosowska, Paulina Przybysz, Kev Fox, Marcin Staniszewski (Beneficjenci Splendoru). Wideo znajduje się poniżej.

Solowa płyta artystki planowana jest na styczeń 2018 roku.

Barbara Wrońska to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Od wielu lat współtworząca zespół Pustki. Połówka siostrzanego duetu Ballady i Romanse. Sama komponuje i sama aranżuje muzykę. Po latach pracy zespołowej postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał, którego jest również producentem.

Artystka wraz z zespołem rusza w trasę koncertową promować swój autorski materiał. Będzie można ja usłyszeć i zobaczyć w następujących miastach:
23 listopada – Warszawa, Grizzly Gin Bar, Kayax Stage, próba otwarta
29 listopada – Warszawa, Palladium, Support przed Brodką
01 grudnia – Wrocław, A2, Centrum Koncertowe, Support przed Brodką
02 grudnia – Łódź, Wytwórnia, Support przed Brodką
06 grudnia – Poznań- Klub Muzyczny B17, Support przed Brodką
07 grudnia – Gdańsk, Stary Maneż, Support przed Brodką
16 grudnia – Kraków, Klub Studio, Support przed Brodką
17 grudnia – Katowice, Mega Club, Support przed Brodką