Niebezpieczna Doda promuje „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”

7 września 2016
ok. 1 minuta czytania

„Niebezpieczna kobieta” to polska wersja utworu „Hard Heart”, który grupa Virgin opublikowała w ubiegłym tygodniu. Do kawałka powstał teledysk, w którym wykorzystano fragmenty obrazu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Wideo można obejrzeć pod tym adresem.

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” to kontynuacja głośnego hitu – „Pitbull. Nowe porządki”. Akcja obrazu przedstawiona jest z punktu widzenia kobiet. W obsadzie znaleźli się Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski, Artur Żmijewski, Alicja Bachleda Curuś, Joanna Kulig, Anna Dereszowska. W kinach dzieło zagości 11 listopada 2016 roku.

Muzycy Virgin szykują nową płytą, która powinna ukazać się jesienią. W zestawie znajdą się zarówno nowe piosenki Virgin jak i stare przeboje.

Oprócz Dody i Tomka Luberta grupę Virgin tworzą obecnie perkusista Piotr „Pniaq” Pniak i basista Piotr Olszewski.

Pop-rockowy zespół Virgin działał w latach 2000-2007. W tym czasie nagrał trzy albumy, z których drugi – „Bimbo” (2004), zdobył szczyt listy OLIS i pokrył się złotem, a trzeci – „Ficca” (2005), także znalazł się na pierwszym miejscu notowania płyt w Polsce i uzyskał status podwójnej platyny. Największe przeboje formacji, w której śpiewa Doda to „Dżaga”, „Nie zawiedź mnie”, „Kolejny raz”, „Szansa”, „Znak pokoju” czy „2 bajki”.