Nieprzyzwoity koncert Anity Lipnickiej i Johna Portera

17 czerwca 2020
ok. 2 minut czytania

Koncert będzie miał formę online, ale 100 osób będzie miało szansę zobaczyć koncert na żywo w warszawskim Studiu Las.

– Tak się składa, że ja w tym roku świętuję 25-lecie swojej pracy twórczej, zaś John obchodzi 40-lecie swojego debiutu fonograficznego – czytamy w komunikacie artystów. – Każde z nas miało huczne plany z tej okazji, które w brutalny sposób pokrzyżowała nam pandemia. Moja jubileuszowa ‪trasa „Intymnie” została przerwana w połowie, zaś trasa Johna – „Helicopters” ‬- nie zdążyła nawet ruszyć w Polskę! Oboje doszliśmy więc do wniosku, że ta „przerwa techniczna” w graniu koncertów z naszymi zespołami to dobry pretekst, by zagrać sobie we dwoje i tym wydarzeniem uczcić 10 lat spędzonych razem na scenie. Bo to przecież nie lada wynik: trzy płyty, każda co najmniej złota, jeden Fryderyk, tysiące wspólnych występów w kraju i zagranicą. Kawał życia, kawał czasu, tyle wzruszeń – piękna muzyczna przygoda! Jakże byśmy mogli ją pominąć, celebrując w tym roku nasze jubileusze!? Zapraszamy więc bardzo serdecznie na jeden, jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny Nieprzyzwoity Koncert duetu Lipnicka&Porter.

100 unikalnych biletów na to wydarzenie pozwoli widzom spotkać się z muzykami twarzą w twarz i usłyszeć ich na żywo w warszawskim Studio-2-online.

Dla wszystkich, którym nie uda się zdobyć jednego ze 100 biletów, pozostaje transmisja online tego wydarzenia przez platformę live.studio-2.pl.

Tylko do 25 czerwca dostęp do streamingu wykupić można za 29 zł. Bilety zakupione pomiędzy 26 czerwca a 3 lipca dostępne będą w cenie 39 zł, a w dniu koncertu 45 zł.

Duet Lipnicka&Porter szturmem zdobył listy przebojów w 2003 roku. Ich pierwszy wspólny album – „Nieprzyzwoite piosenki”- pokrył się platyną.