Niewinna przyjaźń Millie Bobby Brown z Drakiem

21 września 2018
ok. 1 minuta czytania

Millie Bobby Brown jakiś czas temu przyznała, ze zaprzyjaźniła się z Drakiem. Aktorka zacytowała nawet wymianę esemesów między nią a raperem. Drake napisał do 14-latki, że za nią tęskni. Na co aktorka odpisała, że „tęskni bardziej”. Sytuacja ta wzbudziła sporo negatywnych komentarzy ze względu na wiek aktorki i różnicę wieku dzielącą artystów (Drake ma 31 lat). W obronie rapera wystąpiła sama zainteresowana.

– Czemu robicie głównym tematem przyjaźń między dwójka ludzi? – napisała Millie Bobby Brown. – Nie macie ważniejszych tematów?

Millie Bobby Brown zagrała ostatnio w filmie „Godzilla: King of the Monsters”.

Drake to kanadyjski raper, który – po serii mikstejpów – zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem „Thank Me Later”. Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, „Take Care”, stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. W 2013 roku ukazał się jego kolejny krążek „Nothing Was the Same”. Wydana w 2016 roku płyta „Views” spędziła 13 tygodni na szczycie notowania Billboard 200 i jako pierwsza w historii odnotowała miliard odtworzeń w serwisie Apple Music. W roku 2018 raper wydał album „Scorpion”.