Niewspaniały Stone Sour

27 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Pierwszym singlem z krążka jest dynamiczna piosenka „Fabuless”. Stone Sour zrealizowali do niej wideoklip, który wyreżyserował P.R. Brown (m.in. Green Day, Goo Goo Dolls). Filmik można obejrzeć pod tym adresem.

Wiadomo już, że płyta „Hydrograd” ukaże się 30 czerwca nakładem Roadrunner Records. Sesja odbywała się w Sphere Studios w Hollywood. Nad brzmieniem czuwał Jay Ruston, który wcześniej pracował z Anthrax czy Steel Panther.

Będzie to pierwszy album Stone Sour, na którym pojawi się gitarzysta Christian Martucci. Muzyk zastąpił w 2014 roku Jima Roota. W tym samym roku dołączył do składu basista Johnny Chow, który zmienił Shawna Economakiego.

Tracklista płyty:

1. YSIF
2. Taipei Person/Allah Tea
3. Knievel Has Landed
4. Hydrograd
5. Song #3
6. Fabuless
7. The Witness Trees
8. Rose Red Violent Blue (This Song Is Dumb & So Am I)
9. Thanks God It’s Over
10. St. Marie
11. Mercy
12. Whiplash Pants
13. Friday Knights
14. Somebody Stole My Eyes
15. When The Fever Broke

W kwietniu 2013 roku w sprzedaży pojawiło się ostatnie pełnowymiarowe wydawnictwo Stone Sour, „House Of Gold & Bones – Part 2”. Pierwsza część dyptyku, czyli „House Of Gold & Bones – Part 1”, pochodzi z października 2012 roku. W 2015 roku, w odstępie paru miesięcy, pojawiły się dwie EP-ki z coverami, „Meanwhile in Burbank…” i „Straight Outta Burbank…”.