Nothing But Thieves przeprasza akustycznie

4 sierpnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Rockowa ekipa przygotowała delikatną interpretację kawałka promującego nadchodzący album „Broken Machine”. Nagrania bez prądu można posłuchać tutaj.

– „Sorry” mówi o starzeniu się i wszystkim, co się z tym wiąże. Zerknięciu w głąb siebie i stawieniu czoła własnym demonom – wyjaśniał niedawno frontman Conor Mason. – Jej bohaterem są wszyscy, którzy nie potrafią utrzymać swojego związku zarówno ze szkodą dla siebie, jak i dla swoich partnerów.

Longplay „Broken Machine”, następca hitowego debiutu ukaże się 8 września. Pierwszym singlem z był energiczny, gitarowy „Amsterdam”.

Materiał na „Broken Machine” wyprodukował Mike Crossey (The 1975, Foals, Arctic Monkeys i Twenty One Pilots). Sesja odbywała się w Ranch Studios w Kalifornii. Krążek ukaże się w formie cyfrowej oraz na płycie CD (w wersji standard i poszerzonej o dodatkowe utwory wersji deluxe) jak i na płycie winylowej.

5 sierpnia Nothing But Thieves wystąpią na Przystanku Woodstock 2017.

Nothing But Thieves grają gitarowy, alternatywny i nowoczesny rock, który łączą z popem. Pierwszą EP-kę „If You Don’t Believe It Can’t Hurt You” wydali w 2013 roku. W październiku 2015 roku ukazał się ich długogrający debiut, „Nothing But Thieves”, inspirowany twórczością Arcade Fire, Kasabian czy Muse. Na płycie znalazły się takie utwory jak „Ban All The Music” czy „Trip Switch”. Zespół jest już dobrze znany polskiej publiczności.