Nowa data koncertu Woodkida

30 kwietnia 2021
ok. 1 minuta czytania

Yoann Lemoine, działający pod pseudonimem Woodkid, to człowiek wielu talentów, a jego twórczość obejmuje zarówno dziedziny muzyki, wideo, jak i sztuk graficznych. W 2011 roku ukazała się jego pierwsza EP-ka \”Iron\”, a tytułowy utwór, który znalazł się również na jego debiutanckim albumie \”The Golden Age\” (2013), szybko stał się popkulturowym fenomenem. Kawałek wykorzystywano zarówno w grach komputerowych, jak i muzyce (numer samplował sam Kendrick Lamar w \”The Spiteful Chant\” na albumie \”Section.80\”). Podobnym sukcesem okazał się utwór „Run Boy Run”, który do dziś jest najwyżej plasowanym singlem Woodkida. W 2016 roku ukazała się EP-ka \”Ellis\” nagrana wspólnie z Nilsem Frahmem. W tym samym roku Woodkid nagrał ścieżkę dźwiękową do filmu \”Desierto\” Jonása Cuaróna.
Artysta zyskał również sławę jako reżyser klipów muzycznych i konceptów wizualnych. Oprócz własnych, fenomenalnych teledysków, stworzył także wideoklipy dla Taylor Swift, Lany Del Rey, Pharrella, Drake\’a czy Harry\’ego Stylesa.

Wszystkie bilety zakupione na wcześniejsze daty koncertu zachowują ważność. Wkrótce organizatorzy skontaktują się mailowo z każdą osobą, która zakupiła bilet.

Cena biletu: 130 zł.