Nowa Fergie tuż po Nowym Roku

8 grudnia 2016
ok. 1 minuta czytania

Płyta nosi tytuł „Double Dutchess”, a jej premiera planowana jest na styczeń. – Liczę, że ukaże się tak szybko, jak to możliwe – powiedziała wokalistka. – Stawiam na styczeń, a przynajmniej tak celuję. Taką mam nadzieję.

Zestaw promować będą trzy kolejne utwory wraz z teledyskami. Będą to „A Little Work”, „Just Like You” i „Nothin”. – Nakręciłam kilka rzeczy, w tym niesamowite wideo z Jonasem Åkerlundem – dodała. – Powstało do piosenki „A Little Work” i to naprawdę wielki, epicki teledysk.

Dwa pozostałe filmiki zrealizowano w Paryżu i Londynie.

Artystka opublikowała już dwa single z klipami – „Life Goes On” i „M.I.L.F. $”. Pierwszy z nich można sprawdzić pod tym adresem.

Fergie znana jest przede wszystkim z zespołu The Black Eyed Peas, do którego dołączyła w 2001 roku. Z hiphopową grupą wylansowała przeboje „Shut Up”, „My Humps”, „Boom Boom Pow”, „I Gotta Feeling” czy „Imma Be”. Na koncie ma 8 statuetek Grammy i 4 multiplatynowe albumy wydane z The Black Eyed Peas.

Jedyny solowy longplay Amerykanki, „The Duchess”, pochodzi z września 2006 roku. Dyskografię gwiazdy z zespołem The Black Eyed Peas zamyka „The Beginning” z listopada 2010 roku.