Nowa piosenka Bon Iver na soundtracku „Creed II”

16 listopada 2018
ok. 1 minuta czytania

Bon Iver przygotował na potrzeby filmu piosenkę „Do You Need Power? (Walk Out Music)”.

Na ścieżce dźwiękowej „Creed II” pojawili się także Kendrick Lamar, Nicki Minaj, Nas, Lil Wayne czy Ella Mai. Polska premiera „Creed II” zaplanowana jest na 23 listopada 2018.

– Najpierw obejrzałem „Creed II”, a następnie zacząłem tworzyć playlistę piosenek, przy których można ćwiczyć, zrelaksować się, które pomogą przetrwać różne trudy życia codziennego – mówi Mike WiLL Made-It. – Bardzo ważne jest pokazanie młodym odbiorcom, że soundtracki do filmów mogą być równie ekscytujące jak tradycyjne albumy, wszystko zależy od tego, kto sprawuje nad nimi pieczę. Moim celem jest, by po wysłuchaniu ścieżki do „Creed II”, ludzie powiedzieli, że soundtracki wracają w wielkim stylu.

W roli głównej ponownie pojawia się Michael B. Jordan, który wciela się w Adonisa Creeda, syna Apollo Creeda. Tym razem młody bokser zmierzy się z synem zabójcy swojego ojca, Ivana Drago. Oczywiście wspiera go Rocky Balboa (Sylvester Stallone).

W obsadzie znaleźli się ponadto Dolph Lundgren, Tessa Thompson, Florian Munteanu, Phylicia Rashad, Wood Harris, Andre Ward i Russell Hornsby.

Za kamerą nowego dzieła stanął Steven Caple Jr. Reżyser pracował na scenariuszu, który przygotowali Stallone i Cheo Hodari Coker („Luke Cage”). Premiera planowana jest na 21 listopada 2018 roku.