Nowa piosenka LP

17 lipca 2020
ok. 1 minuta czytania

Wokalistka zapowiedziała premierę nowego singla \”The One That You Love\”, który trafi do sieci 23 lipca. Ponadto od dzisiaj w sklepach muzycznych kupić można fizyczną wersję albumu \”Live In Moscow\”, który od 29 maja dostępny był w polskich serwisach cyfrowych.

9 kwietnia 2019 w Crocus City Hall w Moskwie LP wystąpiła przed ogromną publicznością ponad 6 tysięcy fanów (koncert był wyprzedany). Zarejestrowany wtedy album to 17 utworów, w tym megaprzeboje \”Lost On You\” i \”Girls Go Wild\”, a także jej wersje utworów Kings of Leon i The Rolling Stones.

A już 1 sierpnia o 22:00 polskiego czasu fani z całego świata będą mogli wspólnie oklaskiwać swoją idolkę podczas wirtualnego koncertu LP\’s 2020 Global Livestream Concert. To wyjątkowe wydarzenie na najwyższym technologicznym poziomie.

Bilety dostępne pod tym adresem.

Laura Pergolizzi, znana publiczności jako LP, to niesamowicie utalentowana wokalistka i kompozytorka, która zasłynęła współpracą z takimi artystami jak Rihanna czy Rita Ora, jednak prawdziwą sławę przyniosły jej własne utwory, w szczególności \”Lost On You\”.