Nowa płyta Kygo za kilka dni

31 października 2017
ok. 2 minut czytania

Nowy album w wersji CD zawiera 12 piosenek, w tym przeboje „It Ain’t Me” z Seleną Gomez oraz „First Time” z Ellie Goulding. Na płycie znajdą się także utwory z EP-ki „Stargazing”, która ukazała się w październiku.

Norweski DJ i producent pracował nad „Kids In Love” z artystami takimi jak One Republic, John Newman oraz Bonnie McKee. Okładkę płyty stworzył znany nowojorski artysta James Goldcrown, podkreślając wiodący motyw albumu, czyli miłość. Wcześniej na profilach Kygo pojawiła się seria filmików, w których o swoich miłosnych przeżyciach opowiadali m.in. Adrian Grenier, Vin Diesel, Simon Cowell, The Chainsmokers, Rob Gronkowski i Ansel.

Na singel promujący wydawnictwo muzyk wybrał nagranie tytułowe, z którym można się zapoznać pod tym adresem.

Oto tracklista:
1. Kids In Love (feat. The Night Game)
2. Never Let You Go (feat. John Newman)
3. Sunrise (feat. Jason Walker)
4. Riding Shotgun (Kygo & Oliver Nelson feat. Bonnie McKee)
5. Stranger Things (feat. One Republic)
6. With You (feat. Wrabel)
7. Permanent (feat. JHart)
8. I See You (feat. Billy Raffoul)
9. Stargazing (feat. Justin Jesso)
10. It Ain’t Me (feat. Selena Gomez)
11. First Time (feat. Ellie Goulding)
12. This Town (feat. Sasha Sloan)

Norweski producent stał się międzynarodową sensacją w bezprecedensowo krótkim czasie. Single „Firestone (feat. Conrad Sewell)” i „Stole The Show (feat. Parson James)” osiągnęły status złotych i platynowych płyt w 16 krajach. Kygo pobił rekord, osiągając 1 miliard streamów na Spotify szybciej niż jakikolwiek artysta wcześniej. Pierwsza płyta producenta, „Cloud Nine”, podbiła między innymi listy sprzedaży albumów tanecznych w USA i Wielkiej Brytanii oraz spotkała się z gorącym odbiorem krytyków – „Rolling Stone” nazwał ją „niezmiernie piękną”. Wydana w październiku EP-ka „Stargazing” została przesłuchana w serwisach streamingowych już ponad 24 miliony razy, a jej popularność nieprzerwanie rośnie.