Nowa płyta Natalii Przybysz we wrześniu

11 sierpnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Nad brzmieniem materiału ponownie czuwał Jurek Zagórski. W pracy nad płytą udział brali również Mateusz Waśkiewicz, Filip Jurczyszyn i Hubert Zemler tworzący stały skład zespołu wokalistki.

Album zapowiadają dwa single – „Przez Sen”, o którym autorka opowiedziała w głośnym wywiadzie dla „Wysokich Obcasów” (do sprawdzenia tutaj), zabierając w ten sposób głos w debacie dotyczącej praw kobiet w Polsce oraz „Światło nocne”- piosenka o tym, co widoczne i o tym co ukryte. O balansowaniu na krawędzi bycia sobą i udawania. Celem jest bezpieczeństwo. Do piosenki powstał klip wyreżyserowany przez Annę Bajorek. Nakręcony został w nowoczesnym wnętrzu Filharmonii Szczecińskiej. Obok Natalii występuje Iza Szostak, odpowiedzialna również za choreografię. Wideo znajduje się na YouTube.

W połowie sierpnia będzie miał premierę kolejny singel „Świat wewnętrzny”, do którego również powstanie teledysk.

Oto tracklista:
1. Vardo
2. Nic osobistego
3. Światło nocne
4. Mandala
5. Dzieci malarzy
6. Świat wewnętrzny
7. Czarny
8. Przez sen
9. S.O.S
10. Dom

Natalia Przybysz sławę zyskała za sprawą zespołu Sistars, który współtworzyła m.in. ze swoją siostrą Pauliną. W 2006 roku zaczęła solową działalność. Jej ostatni longplay to „Prąd” z 2014 roku. Krążek pokrył się platyną i został nagrodzony dwoma Fryderykami.