Nowa płyta Pharrella za 2 tygodnie

19 lutego 2014
ok. 1 minuta czytania

Zestaw zatytułowany „G I R L” ukaże się 4 marca. Informację muzyk przekazał za pośrednictwem Twittera, zamieszczając na profilu krótką wideo-zapowiedź dzieła.

– Kiedy szefowie Columbia Records zaproponowali mi wydanie płyty, przyszły mi do głowy trzy rzeczy – opowiada Pharrell. – Pierwsza to wszechogarniający zaszczyt, że są zainteresowani umożliwieniem mi nagrania płyty, jaką zawsze chciałem nagrać. Druga, że musi być to zrobione szybko, ale odświętnie. I trzecia – że krążek będzie się nazywał G I R L. Mam nadzieję, że wam się spodoba.

Pharrell Williams to amerykański producent muzyczny, wokalista i raper, członek grupy N.E.R.D i producenckiego duetu The Neptunes. Williams współpracował ostatnio z Miley Cyrus, Nicki Minaj, Frankiem Oceanem, Kendrickiem Lamarem, Robinem Thicke oraz zespołem Daft Punk. Jest współtwórcą hitów „Get Lucky” i „Blurred Lines”, a także autorem królującego obecnie na listach przebojów utworu „Happy”, który trafi na płytę „G I R L”. Jego poprzedni solowy krążek to „In My Mind” z lipca 2006 roku. 2 marca wystąpi na gali wręczenia Oscarów.