Nowa płyta Zayna latem. Posłuchaj pierwszego singla

24 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Utwór nosi tytuł „Still Got Time” i jest pierwszym nagraniem byłego członka One Direction od czasu „I Don’t Wanna Live Forever”, duetu z Taylor Swift do filmu „Ciemniejsza strona Greya”. Numer nagrany w Los Angeles jest efektem współpracy Zayna, Franka Dukes, Murda Beatz oraz PartyNextDoora. Piosenki można posłuchać tutaj.

Kawałek zwiastuje drugi longplay Zayna, którego należy spodziewać się w wakacje.

Pierwszy solowy album wokalisty zadebiutował jednocześnie na 1. miejscu U.S. Billboard Top 200 i Oficjalnej Brytyjskiej Liście Sprzedaży, a także otrzymał statuetkę American Music Awards w kategorii New Artist of the Year. Krążek „Mind of Mine” trafił do sprzedaży 25 marca 2016 roku, a promował go przebój „Pillowtalk”.

Zayn zdobył rozgłos za sprawą brytyjskiego „X-Factora”, gdzie trafił jako solista. W trakcie programu z jego udziałem powołano do życia zespół One Direction, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Ich płyty rozeszły się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy, a trasa „Where We Are” przyniosła w 2014 roku 282 miliony dolarów zysku.

PartyNextDoor ostatnio na brak ofert współpracy narzekać nie może. Gościł w piosenkach Major Lazer i Nicki Minaj czy Drake’a. Jahron Brathwaite, jak naprawdę nazywa się hiphopowy artysta, na koncie ma dwie płyty – „PartyNextDoor Two” (2014) i „PartyNextDoor 3” (2016).